UHE1A122MPD1TD
MFR.Part #
UHE1A122MPD1TD
JLCPCB Part #
C1585626
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.12A@120Hz 10V 10mm 1200uF 46mΩ 5mm 6000hrs@105℃ ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS