UHE1A102MPD
MFR.Part #
UHE1A102MPD
JLCPCB Part #
C439725
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 20mm 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS