UHE1A101MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1A101MDD1TA
JLCPCB Part #
C1668987
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 147mA@120Hz 4000hrs@105℃ 580mΩ 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS