UHE0J222MPD1TD
MFR.Part #
UHE0J222MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111001
Package
Plugin,D10xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.32A@120Hz 10mm 2200uF 27mm 5mm 6.3V 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS