UHE0J123MHD
MFR.Part #
UHE0J123MHD
JLCPCB Part #
C1600209
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 12000uF 16mm 4.08A@100kHz 40mm 6.3V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS