UHE0J103MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE0J103MHD
JLCPCB Part #
C5110998
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 16mm 2.888A@120Hz 35.5mm 6.3V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS