UHD1V151MPD1TD
MFR.Part #
UHD1V151MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165443
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 150uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 532mA@120Hz 72mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS