UHD1H181MPD1TD
MFR.Part #
UHD1H181MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166051
Description
-40℃~+105℃ 1.19A@100kHz 180uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS