UHD1H101MPD1TD
MFR.Part #
UHD1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1583147
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 100uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 506.8mA@120Hz 50V 74mΩ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS