UHD1E470MDD
MFR.Part #
UHD1E470MDD
JLCPCB Part #
C1583450
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 250mA@100kHz 25V 2mm 47uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS