UHD1E182MHD
MFR.Part #
UHD1E182MHD
JLCPCB Part #
C1668249
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mΩ 1800uF 2.632A@120Hz 25V 31.5mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS