UHD1C222MHD
MFR.Part #
UHD1C222MHD
JLCPCB Part #
C1498092
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 18mΩ 2.216A@120Hz 2200uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS