UHD1C121MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD1C121MED1TD
JLCPCB Part #
C2165190
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 120uF 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 283.5mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS