UHD1A221MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD1A221MED1TA
JLCPCB Part #
C2165024
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 130mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 283.5mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS