UHD1A101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD1A101MDD
JLCPCB Part #
C1582462
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10V 11mm 175mA@120Hz 2000hrs@105℃ 2mm 300mΩ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS