UHD0J682MHD
MFR.Part #
UHD0J682MHD
JLCPCB Part #
C1650836
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 16mΩ 2.768A@120Hz 25mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS