UHD0J152MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD0J152MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165559
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.456A@120Hz 10mm 1500uF 23mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS