UHD0J151MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD0J151MDD1TD
JLCPCB Part #
C1583729
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 150uF 175mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 300mΩ 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS