UGB1H010KPM1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UGB1H010KPM1TD
JLCPCB Part #
C2165827
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1uF 50V 5mm 760mA@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS