UFW2A4R7MDD1TD
MFR.Part #
UFW2A4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C1587548
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 2.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS