UFW2A471MHD1TN
MFR.Part #
UFW2A471MHD1TN
JLCPCB Part #
C1651214
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5A@10kHz 100V 16mm 2000hrs@85℃ 470uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS