UFW1V471MPD1TD
MFR.Part #
UFW1V471MPD1TD
JLCPCB Part #
C340754
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@85℃ 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS