UFW1V470MDD
MFR.Part #
UFW1V470MDD
JLCPCB Part #
C1583194
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 120mA@120Hz 2000hrs@85℃ 2mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS