UFW1V101MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW1V101MED1TD
JLCPCB Part #
C1669377
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 200mA@120Hz 35V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS