UFW1J471MHD
MFR.Part #
UFW1J471MHD
JLCPCB Part #
C1584940
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.32A@10kHz 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS