UFW1J331MPD1TD
MFR.Part #
UFW1J331MPD1TD
JLCPCB Part #
C5110951
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 330uF 5mm 63V 650mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS