UFW1J221MPD1TD
MFR.Part #
UFW1J221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588932
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 470mA@120Hz 5mm 63V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS