UFW1J102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW1J102MHD
JLCPCB Part #
C1499107
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3A@120Hz 1000uF 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS