UFW1H3R3MDD1TD
MFR.Part #
UFW1H3R3MDD1TD
JLCPCB Part #
C5110940
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 3.3uF 35mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS