UFW1H330MDD1TD
MFR.Part #
UFW1H330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579961
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 240mA@10kHz 33uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS