UFW1H222MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW1H222MHD
JLCPCB Part #
C1652418
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.09A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS