UFW1H101MPD1TA
MFR.Part #
UFW1H101MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165381
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 13mm 2000hrs@85℃ 250mA@120Hz 50V 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS