UFW1H100MDD1TA
MFR.Part #
UFW1H100MDD1TA
JLCPCB Part #
C1590909
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 50V 5mm 5mm 65mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS