UFW1E223MRD
MFR.Part #
UFW1E223MRD
JLCPCB Part #
C1668668
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 22000uF 25V 25mm 4.5A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS