UFW1E102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW1E102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588822
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25V 5mm 950mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS