UFW1C682MHD
MFR.Part #
UFW1C682MHD
JLCPCB Part #
C1651114
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16V 16mm 2.875A@10kHz 2000hrs@85℃ 35.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS