UFW1C222MHD1TO
MFR.Part #
UFW1C222MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589171
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 1.25A@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS