UFW1C101MDD1TD
MFR.Part #
UFW1C101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579345
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 155mA@120Hz 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS