UFW1A102MPD1TD
MFR.Part #
UFW1A102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579400
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10V 10mm 2000hrs@85℃ 5mm 630mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS