UFW0J332MPD1TD
MFR.Part #
UFW0J332MPD1TD
JLCPCB Part #
C1596106
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.17A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 3300uF 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS