UFW0J102MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW0J102MPD1TD
JLCPCB Part #
C5110923
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 13mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 530mA@120Hz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS