UFG2A100MPM1TD
MFR.Part #
UFG2A100MPM1TD
JLCPCB Part #
C1329333
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10uF 3.5mm 65mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS