UFG1J100MEM
MFR.Part #
UFG1J100MEM
JLCPCB Part #
C1580203
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 11mm 2.5mm 50mA@120Hz 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS