UFG1C101MPM1TD
MFR.Part #
UFG1C101MPM1TD
JLCPCB Part #
C1579631
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 128mA@120Hz 16V 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS