UFG1A471MPM1TD
MFR.Part #
UFG1A471MPM1TD
JLCPCB Part #
C1585316
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 10mm 330mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS