UFG0J471MPM
MFR.Part #
UFG0J471MPM
JLCPCB Part #
C1669283
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12.5mm 405mA@10kHz 470uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS