UFG0J102MPM1TD
MFR.Part #
UFG0J102MPM1TD
JLCPCB Part #
C1586447
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 485mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS