UES1V330MPM1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UES1V330MPM1TD
JLCPCB Part #
C1584585
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 33uF 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS