UES1H100MPM1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UES1H100MPM1TD
JLCPCB Part #
C1579692
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS