UES1C330MEM1TD
MFR.Part #
UES1C330MEM1TD
JLCPCB Part #
C5110885
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 16V 2.5mm 33uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS